SEZÓNA 2016/2017

 

REGIONÁLNA LIGA STARÝCH PÁNOV NAD 35 ROKOV

V mesiacoch január – marec odohráme 1.ročník regionálnej ligy starých pánov nad 35 rokov. Táto kategória je plná mimoriadne kvalitných hráčov, ktorí sa v rámci svojich družstiev chcú prezentovať i na regionálnej scéne. Futsal východ ponúka šancu zmerať si svoje sily v zápasoch o majstra východoregiónu.

Nevieme koľko družstiev bude mať záujem štartovať v tomto 1.ročníku, informujte nás o svojom záujme v mesiacoch október – december 2016.. Potom by sme stanovili systém a celkové propozície súťaže.

Vychádzame z predstavy, že sa do ligy prihlási na začiatok 4 – 5 účastníkov / vieme o záujme Popradu, košíc, Humenného a Bardejova, ďaľšie družstvá oslovíme /. Ak by sa tento počet, teda 4 – 5 družstiev naplnil, hrali by sme ligu systémom dvoch samostatných turnajov, ktorých výsledky by sa zrátali a vyšlo by celkové poradie. V oboch turnajoch by sa hralo systémom každý s každým. Ak by bolo družstiev viac, hralo by sa len jednokolovo každý s každým na dvoch turnajoch. Turnaje by sa odohrali v rozmedzí 2 – 3 týždňov a hrali by sa v dopredu dohodnutých halách.

INFORMÁCIE   :  Martin Andor    m.andor@post.sk,   0905 482 316

PRIHLÁŠKY  :