LIGA STARÝCH PÁNOV  –  SEZÓNA 2017/2018

INFORMÁCIE NOVEMBER

Účasť definitívne potvrdili : Delta, Biely Balet, Select a Expotech. Čakáme už len na odpoveď Lazia, Letná Záhradka a Empíria napokon svoju predbežnú prihlášku stiahli..

Pri 5 účastníkoch sa hrá trojkolovo každý s každým. Nastúpiť môžu hráči,ktorí v roku 2018 dosiahnu vek 38 rokov a starší. Stále sa môže prihlásiť šiesty účastník,aby sme mali párny počet družstiev.

Začiatok LSP je v nedeľu 3.decembra, hrajú sa prvé dva zápasy od 17,00 hneď po ukončení košického derby regionálnej ligy Grizzly – Zlato lux.

 

 V priebehu tohto týždňa potvrdíme účasť družstiev,ktoré majú záujem hrať v tejto sezóne LSP a na základe toho určíme začiatok súťaže,ktorý by mohol byť cca o dva týždne. Vedúcich družstiev sa budeme tiež pýtať či súhlasia zo znížením veku na 38 rokov.

INFORMÁCIE  – OKTÓBER

Pripravujeme nový ročník Ligy starých pánov. Istá je účasť 4 celkov – Expotech, Biely Balet, Lazio, Delta. Určite nebude hrať Orange Gramps, problémy má i RMS.V  Novým družstvom bude bývalá Empíria.

Ligu začneme hrať v novembri, tradičným hracím dňom bude nedeľa popoludní. Pre doplnenie súťaže novými hráčmi či priamo družstvami,zvažujeme už možno v tejto sezóne znížiť vek na 38 rokov.

Záujemcovia o štart v súťaži sa môžu prihlásiť alebo získať informácie na 0905 482 316 alebo : m.andor@post.sk.