SEZÓNA 2018 / 2019

INFORMÁCIE DECEMBER

V decembri plánujeme odohrať určite dve kolá, ak by sme využili i nedeľu tak 3. Určite hráme stredy 4., 11. a 18.decembra a piatok 14.decembra. Vynechávame piatok  21.decembra, vtedy sa bude hrať zápas 2.slovenskej ligy východ NLF Košice – Humenné.

Problematický môže byť i piatok 7.12. keď sa hrá veľký policajný turnaj a určite tam budú i zapojení hráči niektorých družstiev. Preto takto oslovujem každé družstvo,či v tomto termíne che hrať. Ak budeme mať 4 družstvá,tak hráme.

Viem že sú družstvá ktorým nepasuje nedeľa ako hrací deň, ale zasa sú družstvá,ktorým nedeľa popoludní nevadí. Preto by sme možno mohli využiť nedele 9. a 16.decembra na odohratie niekoľkých zápasov, Takže to je druhý dotaz na družstvá,či môžu hrať tieto nedele.

Všetky tieto informácie musím mať do stredy 28.novembra, aby som vedel presne objednať halu nazápasy.

 

INFORMÁCIE NOVEMBER

Do novej sezóny sa napokon prihlásilo 8 družstiev a na tomto základe bol zvolený systém súťaže, zložený zo základnej časti a následného play off. Hracími dňami sú streda a piatok vždy od 20,00 sa odohrajú dva zápasy. Keďže nemáme žiadne náhradné termíny, tak sa musí dodržiavať daný rozpis zápasov.

Základná časť sa hrá dvojkolovo každý s každým a po jej skončení budú vyhodnotené prvé tri družstvá a víťaz po základnej časti.

Play of sa bude hrať na základe umiestnenia v základnej časti K.O. systémom : 1-8, 2-7, 3-6,4-5. Toto kolo sa hrá na 2 zápasy, o postupujúcich družstvách rozhodujú body,skóre,prípadne penalty. Od semifinále sa hrá na jeden zápas, víťaz play off sa stáva víťazom Mestskej ligy na rok 2019.